Kontaktuppgifter, adress & karta till Permanova

Kontakta oss gärna om du har frågor kring våra laserprocesser, eller om hur laser kan bidra till din produktion.

Björn Lekander

Marknadschef / Försäljning

+46705706015
bjorn.lekander@permanova.se

Christian Alinder

Servicechef

+46703987923
christian.alinder@permanova.se

Gustav Axelson

Projektledare

+46705770629
gustav.axelson@permanova.se

Reik Steinert

Technical Lead

+46705777791
reik.steinert@permanova.se

Erik Vännman

Försäljning

+46702161903
erik.vannman@permanova.se

Lars-Erik Jansson

Projektledare

+46706994351
lars-erik.jansson@permanova.se

Cecilia Grahn

Projektingenjör

+46708535759
cecilia.grahn@permanova.se

Peter Osuch

Konstruktör

+46708104937
peter.osuch@permanova.se

Henrik Jakobsson

Projektingenjör

+46736971433
henrik.jakobsson@permanova.se

Ludvig Sandkvist

Service

+46721773020
ludvig.sandkvist@permanova.se

Linda Jingnert

Försäljning eftermarknad

+46701168534
linda.jingnert@permanova.se

Ethel Persson

Tekniker

+46700914011
ethel.persson@permanova.se

Thord Jansson

Projektingenjör

+46705766333
thord.jansson@permanova.se

Anton Olsson

Projektingenjör

+46739073112
anton.olsson@permanova.se

Robert Karlsson

Projektingenjör

+46702646864
robert.karlsson@permanova.se

Jan Mörtberg

Servicetekniker

+46705578014
jan.mortberg@permanova.se

David Stomilovic

Konstruktör

+46722208840
david.stomilovic@permanova.se

Sonny Olerius

Servicetekniker

+46733421151
sonny.olerius@permanova.se

Bertil Karlsson

Tekniker

+46703257369
bertil.karlsson@permanova.se

Permanova Lasersystem AB

Kryptongatan 11
431 53 Mölndal

Växel: +46 31 706 1980

Information: info@permanova.se
Order: order@permanova.se
Service: service@permanova.se
Fakturor: invoice@permanova.se