Kontaktuppgifter, adress & karta till Permanova

Kontakta oss gärna om du har frågor kring våra laserprocesser, eller om hur laser kan bidra till din produktion.

Björn Lekander

Marknadschef / Försäljning

+46705706015
bjorn.lekander@permanova.se

Maria Knutsson

Chef Ekonomi & Admin

+46709103169
maria.knutsson@permanova.se

Christian Alinder

Servicechef

+46 31 706 2643
christian.alinder@permanova.se

Gustav Axelson

Projektledare

+46705770629
gustav.axelson@permanova.se

Reik Steinert

Technical Lead

+46705777791
reik.steinert@permanova.se

Erik Vännman

Försäljning

+46702161903
erik.vannman@permanova.se

Lars-Erik Jansson

Projektledare

+46706994351
lars-erik.jansson@permanova.se

Linda Jingnert

Försäljning eftermarknad

+46701168534
linda.jingnert@permanova.se

Thord Jansson

Projektingenjör

+46705766333
thord.jansson@permanova.se

Anton Olsson

Projektingenjör

+46739073112
anton.olsson@permanova.se

Vedran Mihajlovic

Projektingenjör

+46705578011
vedran.mihajlovic@permanova.se

Robert Karlsson

Projektingenjör

+46702646864
robert.karlsson@permanova.se

Jan Mörtberg

Servicetekniker

+46705578014
jan.mortberg@permanova.se

Cristian Eriksson

Konstruktör

+46761611610
cristian.eriksson@permanova.se

David Stomilovic

Konstruktör

+46722208840
david.stomilovic@permanova.se

Daniel Högberg

Projektingenjör

+46732505844
daniel.hogberg@permanova.se

Sonny Olerius

Servicetekniker

+46733421151
sonny.olerius@permanova.se

Bertil Karlsson

Tekniker

+46703257369
bertil.karlsson@permanova.se

Permanova Lasersystem AB

Krokslätts Fabriker 30
431 37 Mölndal

Växel: +46 31 706 1980
Fax: +46 31 86 46 12
Information: info@permanova.se
Order: order@permanova.se
Service: service@permanova.se
Fakturor: invoice@permanova.se

p