Kontaktuppgifter, adress & karta till Permanova

Kontakta oss gärna om du har frågor kring våra laserprocesser, eller om hur laser kan bidra till din produktion.

Björn Lekander

Marknadschef / Försäljning

+46 31 706 1971
bjorn.lekander@permanova.se

Arash Moini

Chef Teknik & Leverans

+46 31 706 1973
arash.moini@permanova.se

Marine Repfennig

Ekonomi- Personal- Kvalitet- Miljöansvarig

+46 31 706 1976
marine.repfennig@permanova.se

Christian Alinder

Servicechef

+46 31 706 2643
christian.alinder@permanova.se

Gustav Axelson

Projektledare

+46317061986
gustav.axelson@permanova.se

Reik Steinert

Technical Lead

+46317061972
reik.steinert@permanova.se

Erik Vännman

Försäljning

+46 31 706 1987
erik.vannman@permanova.se

Lars-Erik Jansson

Projektledare

+46 31 706 1989
lars-erik.jansson@permanova.se

Linda Jingnert

Försäljning eftermarknad

+46 31 706 1979
linda.jingnert@permanova.se

Thord Jansson

Projektingenjör

+46317061991
thord.jansson@permanova.se

Anton Olsson

Projektingenjör

+46317062647
anton.olsson@permanova.se

Vedran Mihajlovic

Projektingenjör

+46317061983
vedran.mihajlovic@permanova.se

Robert Karlsson

Projektingenjör

+46317062644
robert.karlsson@permanova.se

Jan Mörtberg

Servicetekniker

+46317061981
jan.mortberg@permanova.se

Cristian Eriksson

Konstruktör

+46317061992
cristian.eriksson@permanova.se

Jesper Flink

Elkonstruktör

+46317062641
jesper.flink@permanova.se

David Stomilovic

Konstruktör

+46317062640
david.stomilovic@permanova.se

Daniel Högberg

Projektingenjör

+46 31 706 2642
daniel.hogberg@permanova.se

Sonny Olerius

Servicetekniker

+46317061291
sonny.olerius@permanova.se

Stefan Kristoffersso

Tekniker

+46317061982
stefan.kristoffersson@permanova.se

Bertil Karlsson

Tekniker

+46317061985
bertil.karlsson@permanova.se

Permanova Lasersystem AB

Krokslätts Fabriker 30
431 37 Mölndal

Växel: +46 31 706 1980
Fax: +46 31 86 46 12
Information: info@permanova.se
Order: order@permanova.se
Service: service@permanova.se
Fakturor: invoice@permanova.se

p